1 2 3

Real estate
( nájdených 
402
 realít z celkom 402 )

Reality

ID: dzRDsulovce2 Predaj

REZERVOVANÉ - Rodinný dom Súlovce - čiastočná rekonštrukcia

REZERVOVANÉ - Rodinný dom Súlovce - čiastočná rekonštrukcia
Vyplatená záloha. Ponúkam na predaj rodinný dom v obci Súlovce. Plocha: úžitková 120m2, zastavaná 140m2, pozemku 941m2. Dom z roku cca 1965, postavený z tehly a kvádry leží na 9,4 ár, širokom, rovinatom pozemku. Na pozemku sa ďalej nachádzajú hospodárske stavby: sklad s drevárňou a letná kuchyňa s izbou, čiastočne podpivničené. Dom je po čiastočnej rekonštrukcii v rokoch 2016-2017: plastové okná a dvere, nerezové vyvložkovanie komína, čiastočná rekonštrukcia interiéru - rozvody el. do zásuviek, osadenie kanadských krbových kachiel, podbetónovanie - spevnenie základov,... Podlahy - betón, lino, parkety. Dispozícia: vstupná chodba, výstup do podkrovia - (možnosť vybudovania ďalšej izby) chodba, kuchyňa, obývačka s výstupom do záhrady, spálňa, detská izba, špajza, kúpeľňa s vaňou a WC.  Vykurovanie zabezpečujú klimatizácie ovládané cez internet a krb. kachle. Ohrev vody - el. bojler. Podlaha: parkety, pvc, betón. Steny: omietky. Okná: plastové. Vybavenie kúpeľne: klasická vaňa. Vybavenie kuchyne: kuchynská linka. Konštrukcia objektu: tehlová, kvádrová. Kúrenie: krb a klimatizácia. Ostatné vybavenie: internet, klimatizácia. Valbová strecha s podkrovím. Strešná krytina: škridla. Rovinatý pozemok. Asfaltová prístupová cesta. Podpivničenie letnej kuchyne. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka. Na pozemku sa nachádza studňa. Na pozemku sa nachádza žumpa. Výhody: slnečný, pekný výhľad, dieľňa, turistika, cykloturistika. Cena 0 €
cena dohodou
<< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 > >>

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...