1 2 3

Real estate
( nájdených 
402
 realít z celkom 402 )

Reality

ID: VK99 Predaj

Rodinný dom Veľké Kosihy, Komárno

Rodinný dom Veľké Kosihy, Komárno
REZERVOVANÉ! Exkluzívne vám ponúkame na predaj veľký 3-podlažný rodinný dom v obci Veľké Kosihy, okres Komárno. V obci iba hodinu od Bratislavy po R7 sa nachádza kompletná občianska vybavenosť. Dom - uvedený do užívania v roku 1976 - je v pôvodnom stave. Podlahová plocha domu je 3 x cca. 105 m2. Techn. časť: betónové základy (bez podzemného podlažia),  je murovaný (calsilox, siporex, calofrig) a deliace konštrukcie sú tehlové. Vonkajší škrabaný brizolit, plochá strecha s izoláciou. Podlahy - kamenná dlažba, parkety.... Kúrenie je plynové ale aj na pevné palivo. Bez kanalizácie.  Dispozícia domu: prízemie (techn. miestností, kuchyňa, kúpeľňa, šatňa, veľká garáž), 1. NP - (3 izby, kúpeľňa, WC, kuchynka, krytá terasa, balkón a hala) a 2. NP - 2 veľké izby, priestranná hala a balkón. Pre lepšiu predstavu prikladám pôdorys.  Za domom sa nachádzajú dve ďalšie stavby. Jedna pozostáva zo 4 miestnosti, ktoré sú v súčasnosti využívané ako hospodárske budovy pre zvieratká a aj ako letná kuchynka.  Záhrada za domom je prístupná z obecnej cesty. (Možnosť predať do budúcna na ďalšiu výstavbu).  Dom je aj vynikajúcou investičnou príležitosťou - je tu možnosť prerobenia na bytové jednotky, ktorých je v obci nedostatok. (na základe žiadostí o bývanie).  Celková cena za ktorú sa nehnuteľnosť predáva je 90.000 Euro. (vrátane kompletného právneho servisu, Kúpnych zmlúv, úkonov na Katastri či zabezpečenia financovania nehnuteľnosti).  Pre bližšie info ma neváhajte kontaktovať na:  0948 311 266 alebo krizma-ZVNC-mgreal.sk   
cena dohodou
<< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 > >>

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...